Ikona domečku Logo Svijany
cs

Pobyty s koupelí

Dopřejte si zasloužené volno a navštivte Svijany ne na pár hodin, ale na pár dní. 

Spojte pivní koupel v Pivních lázních Svijany s ubytováním v Hotelu & Zámku Svijany. Stylové ubytování v historické budově zámku, která se nachází přes nádvoří pivních lázní, nabízí neopakovatelnou atmosféru. Moderní pokoje vám poskytnou potřebný komfort a zázemí a vy budete moci nechat v klidu odpočinout tělu i mysli při pivní koupeli či relaxační masáži.


Pobyt s pivní lázní

Ihned po příjezdu na Zámek Svijany, v jehož horních patrech budete ubytováni, na vás bude na pokoji čekat dvoulitrová plechovka zámecké edice Svijanského Mázu s tradičními regionálními preclíky. Kdykoliv během pobytu si budete moci projít zámecké expozice, které vás seznámí s historií zámku, dobou bronzovou i zámeckým podzemím. Dokonalou relaxaci vám zajistí pivní koupel pro dvě osoby v 1 nebo ve 2 vanách v Pivních lázních Svijany s konzumací svijanského piva a následným odpočinkem na slaměném lůžku.

 Balíček obsahuje

  • Ubytování na 1 noc/2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji,
  • snídani,
  • vstup do zámeckých expozic,
  • 2 litry svijanského piva v plechovce "Nejen pro chlapy" + preclíky na přivítanou,
  • 60 minutovou pivní koupel v Pivních lázních Svijany pro 2 osoby v 1 nebo 2 vanách dle výběru.


Cena balíčku s výběrem varianty koupele  2 osoby / 1 vana: 4 290 Kč

Cena balíčku s výběrem varianty koupele  2 osoby / 2 vany: 4 590 Kč


Rezervovat Pobyt s pivní lázní


Pivní pobyt RELAX

Na přivítanou na vás bude na pokoji čekat dvoulitrová plechovka zámecké edice Svijanského Mázu s tradičními regionálními preclíky. Ve stylové Pivovarské restauraci Svijany si vychutnáte degustaci 6 druhů svijanských piv dle vlastního výběru, ke kterému zakousnete produkty z místní kuchyně. Nezapomenutelným zážitkem se pro vás stane soukromá prohlídka Pivovaru Svijany v jeho reálném provozu s ochutnávkou piva z ležáckého tanku. Dokonalou relaxaci vám zajistí pivní koupel v Pivních lázních Svijany s konzumací svijanského piva a následným odpočinkem na slaměném lůžku.

 Balíček obsahujeCena balíčku: 6 990 Kč
Vyberte si i z dalších cenově zvýhodněných pobytových balíčků Hotelu & Zámku Svijany nebo nám sdělte své přání a my vám připravíme pobyt na míru. Pobytové balíčkyPobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Vytvořeno 8.12.2021 11:12:51 - aktualizováno 24.10.2022 8:44:34 | přečteno 39541x | tereza.harvanova