Pobyty s koupelí

Dopřejte si zasloužené volno a navštivte Svijany ne na pár hodin, ale na pár dní. 

Spojte pivní koupel v Pivních lázních Svijany s ubytováním v Hotelu & Zámku Svijany. Stylové ubytování v historické budově zámku, která se nachází přes nádvoří pivních lázní, nabízí neopakovatelnou atmosféru. Moderní pokoje vám poskytnou potřebný komfort a zázemí a vy budete moci nechat v klidu odpočinout tělu i mysli při pivní koupeli či relaxační masáži.


Pobyt s pivní lázní

Ihned po příjezdu na Zámek Svijany, v jehož horních patrech budete ubytováni, na vás bude na pokoji čekat dvoulitrová plechovka zámecké edice Svijanského Mázu s tradičními regionálními preclíky. Kdykoliv během pobytu si budete moci projít zámecké expozice, které vás seznámí s historií zámku, dobou bronzovou i zámeckým podzemím. Dokonalou relaxaci vám zajistí pivní koupel pro dvě osoby v 1 nebo ve 2 vanách v Pivních lázních Svijany s konzumací svijanského piva a následným odpočinkem na slaměném lůžku.

 Balíček obsahuje

  • Ubytování na 1 noc/2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji,
  • snídani,
  • vstup do zámeckých expozic,
  • 2 litry svijanského piva v plechovce "Nejen pro chlapy" + preclíky na přivítanou,
  • 60 minutovou pivní koupel v Pivních lázních Svijany pro 2 osoby v 1 nebo 2 vanách dle výběru.


Cena balíčku s výběrem varianty koupele  2 osoby / 1 vana: 3 990 Kč

Cena balíčku s výběrem varianty koupele  2 osoby / 2 vany: 4 290 Kč


Rezervovat Pobyt s pivní lázní


Pivní pobyt RELAX

Na přivítanou na vás bude na pokoji čekat dvoulitrová plechovka zámecké edice Svijanského Mázu s tradičními regionálními preclíky. Ve stylové Pivovarské restauraci Svijany si vychutnáte degustaci 6 druhů svijanských piv dle vlastního výběru, ke kterému zakousnete produkty z místní kuchyně. Nezapomenutelným zážitkem se pro vás stane soukromá prohlídka Pivovaru Svijany v jeho reálném provozu s ochutnávkou piva z ležáckého tanku. Dokonalou relaxaci vám zajistí pivní koupel v Pivních lázních Svijany s konzumací svijanského piva a následným odpočinkem na slaměném lůžku.

 Balíček obsahujeCena balíčku: 6 690 Kč


Rezervovat Pivní pobyt RELAXVyberte si i z dalších cenově zvýhodněných pobytových balíčků Hotelu & Zámku Svijany nebo nám sdělte své přání a my vám připravíme pobyt na míru. Pobytové balíčky